zbiórki na Facebooku

Czy wiesz, że sam możesz zorganizować zbiórkę na Facebooku wśród swoich znajomych?

To naprawdę proste i może pomóc wielu osobom. Możesz to zrobić na stronie https://pl-pl.facebook.com/fundraisers/ w dosłownie kilku krokach, deklarując m.in. cel, okres zbiórki oraz kwotę jaką planujesz zebrać. Do zakładanej zbiórki możesz wykorzystać własne zdjęcie lub zdjęcie ze strony Fundacji.

A powodem zorganizowania przez Ciebie zbiórki mogą być Twoje urodziny, imieniny, ślubu, wieczoru kawalerskiego / panieńskiego, dowolne święta lub po prostu chęć pomocy innym.

Nie czekaj – załóż zbiórkę już dziś i promuj ją wśród swoich znajomych.
Nie zapomnij w czasie zakładania zbiórki wybrać z listy naszej Fundacji Przyszłość to dziś.

Facebook przekazuje Fundacji całość zebranej kwoty, nawet jeśli cel nie zostanie osiągnięty lub zostanie przekroczony.

Prosimy o nieusuwanie zbiórek po ich zakończeniu – może to utrudnić księgowanie wpłat, ponieważ Facebook przekazuje zebrane środki do Fundacji po ok. miesiącu od zakończenia okresu rozliczeniowego, a nie od daty zakończenia zbiórki.

Facebook udostępnia dwie metody przekazania darowizny – za pomocą karty płatniczej, w tym American Express, Discover, MasterCard i Visa oraz Systemu PayPal.

Jeśli masz pytania lub problemy z założeniem zbiórki na Facebooku