FaniMani

FaniMani to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów online. Fundacja FaniMani powstała z misją wspierania różnych organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne.

Wspieraj działania Fundacji Przyszłość to dziś podczas codziennych zakupów w internecie. Wystarczy wpisać adres www.fanimani.pl, założyć konto i wybrać sklep z ponad 1000 dostępnych w którym chcemy dokonać zakupów.

Zakupy zrobisz tak jak zwykle i co bardzo ważne w tej samej cenie, ale średnio ok. 2,5% wartości Twoich zakupów wesprze działalność Fundacji Przyszłość to dziś. Ciebie nie kosztuje to nic, a dla naszej Fundacji, to bardzo wiele.

Przypominajka aplikacji FaniMani sama powiadomi cię, że w sklepie, na którego stronę właśnie wszedłeś, możesz dokonać darowizny na rzecz Fundacji Przyszłość to dziś.

Zacznij kupować już dziś przez FaniMani i pomóż nam realizować nasze projekty.

Listę sklepów internetowych, w których możesz dokonać zakupów wraz z FaniMani możesz sprawdzić na stronie https://fanimani.pl/sklepy/.

Chcesz pomóc albo potrzebujesz pomocy?